CHCI DAROVAT

Golf pro Paraple 2021

Datum: 12. srpna 2021 — 13. srpna 2021
Místo: Golf & Spa Resort Cihelny, Karlovy Vary

11. ročník charitativního turnaje pro Centrum Paraple​ se bude konat na golfovém hřišti nedaleko Karlových Varů, kde na nás čeká profesionální zázemí, nádherné hřiště a slunečné počasí.​

Letošní ročník bude vycházet z obdobného konceptu jako ročník předchozí. Golf pro Paraple bude opět dvoudenní. Vše vypukne dvanáctého srpna 2021, kdy proběhne slavnostní galavečer, jehož součástí bude dražba, tombola a překvapení. Druhý den proběhne charitativní turnaj. Věříme, ze nám vládní opatření umožní zrealizovat vše, co jsme si naplánovali. V loňském roce jsme se rozhodli pro kanón start a podařilo se nám na hřiště Cihelny dostat dvacet tři flightů, což bylo maximum možné. V hlavní kategorii se opět bude soutěžit na rány, bez odečtu handicapu. V dalších dvou kategoriích na stablefordy. Vstup bude umožněn také divákům.

V loňském ročníku jsme poprvé měli celkem 19 hráčů z CZDGA (Česká asociace handicapovaných golfistů), kteří na hřišti změřili své golfové dovednosti s hráči bez postižení. Letošního ročníku se CZDGA opět zúčastní a všichni se na to skutečně těší. Připravili jsme opět doprovodné akce pro nehrající účastníky, a to golfovou akademii, soutěže v puttovaní a další překvapení.

Patronem všech ročníků je pan Marek Eben a pozvání přijali VIP hosté manželé Barbora a Ondřej Trojanovi, Matouš Rajmont, Jaroslav Špaček, Jana Švandová, Jan Čaloun a Dušan Salfický.

Registrace diváků:000994 kopie

Generální partner

Hlavní partneři