Golf pro Paraple 2020

Datum: 13. srpna 2020 — 14. srpna 2020
Místo: Golf & Spa Resort Cihelny, Karlovy Vary

Po roční přestávce pro Vás připravujeme jubilejní desátý ročník charitativního turnaje Golf pro Paraple 2020, který se bude konat ve dnech 13 a 14.8.2020, na golfovém hřišti Cihelny Golf & Wellness Resort Karlovy Vary.

Turnaje se zúčastní jak zdraví golfisté, tak golfisté z České asociace hendikepovaných golfistů (CZDGA), kteří pravidelně atakují nejvyšší místa evropských i světových žebříčků ve svých kategoriích. V každém flajtu bude přímá účast jednoho hráče se zdravotním hendikepem a tří hráčů s golfovým hcp, tak aby zdraví hráči měli možnost poznat, že i se zdravotním hendikepem lze sportovat.

Golf je nejen krásná hra, ale také společenská událost. Proto jsme pro Vás připravili nejen turnaj, ale i společenský večer. Můžete se těšit na tombolu, dražbu, skvělé jídlo a pití,… hudební a další překvapení. V rámci této akce bude také možnost zúčastnit se golfové akademie, aby si případní nehráči mohli vyzkoušet krásu této hry a příští rok se zúčastnit už jako hráči.

Jak můžete přispět a pomoci?

  1. Můžete zakoupit celý flajt, tzn.3 hráči + 1 hráč s hendikepem za cenu 14 tisíc Kč;
  2. Můžete zakoupit  flajt pro 3 hráče za cenu 10 tisíc Kč;
  3. Pokud nejste golfisté, ale rádi pomáháte, můžete zakoupit místo hendikepovanému hráči, a to za 4 tisíce Kč;
  4. Můžete se stát partnerem Golfu pro Paraple 2020, info u organizátora turnaje (zuzana.savara@golfproparaple.cz);

Můžete také kombinovat výše uvedené varianty nebo… pokud chcete pomoci a ani jedna z možností vám není ušita na míru, kontaktujte nás (zuzana.savara@golfproparaple.cz).

Partneři

Partneři